Maseczki do twarzy – Spa w domu :).

Witajcie kochane,

Dzisiaj przygotowałam dla Was wpis na temat dwóch bardzo fajnych maseczek do twarzy :):

Mowa o produktach do twarzy firmy Avon z serii Planet Spa. Jedną z nich jest głęboko oczyszczająca maseczka błotna do twarzy z minerałami z Morza Martwego.


Moja opinia: Maseczka jest bardzo fajna, sprawdza się zwłaszcza w upały. Po użyciu skóra jest odczuwalnie czysta, odświeżona i co najważniejsze, nie błyszczy się. Ma fajną konsystencję i szary kolor, po  nałożeniu trzeba odczekać do jej wyschnięcia. Bardzo ją lubię i stosuje zwłaszcza w celu oczyszczenia twarzy :). 
Jedyną uwagę kieruję do osób, które mają suchą skórę: maseczka wysusza skórę, tak więc osoby z takim typem skory powinny nałożyć krem po użyciu produktu :). 
Drugi produkt to Nawilżająca maseczka do twarzy ze śródziemnomorską oliwą z oliwek:
Moja opinia: Maseczka bardzo przyjemnie nawilża skórę, ale jak dla mnie jest zbyt ciężka do stosowania w okresie letnim. Z racji tego, że ma oleista i klejącą substancję moja skóra czuje się zbyt obciążona w gorące dni. Tak więc z tego powodu stosuję ją w zimie, gdy moja skóra potrzebuje nawilżenia. Wówczas maseczka ładnie otula moją twarz, nawilża i pozostawia delikatną. Ogólnie mówiąc daje „like”, ale stosowanie tylko w chłodne dni :). 
Porównując obydwa  produkty jeden jest idealny do stosowania w lecie, drugi w zimie :). 
Cena i dostępność:  Do kupienia w Avonie, cena ok. 9-10 zł. Pojemność: 75 ml. 
Warto mieć je w domu i tak jak dziś, w ten sobotni wieczór zafundować swojej skórze SPA :). 
Pozdrawiam,
Ada. 

0

You might also like