Nowy szablon i nowe pomysły

Zmiany w życiu każdego człowieka są po prostu potrzebne. Czasami warto coś odświeżyć i spojrzeć na niektóre kwestie z innego punktu widzenia. Idąc tą ścieżką postanowiłam zrobić metamorfozę mojego bloga. Nie mam tutaj na myśli tylko szablonu, bo zmienia się również tematyka, z pewnością na lepsze. Spokojnie, nie będę pisać o motoryzacji, ale będzie ciekawiej, obiecuję.

Po co te zmiany?

Chodziły już za mną naprawdę bardzo długo. Muszę przyznać, że rok 2018 jest dla mnie czasem wielkich zmian. Od pewnego momentu na wszystko patrzę z całkiem innej perspektywy i zdecydowanie wynika to z mojej większej świadomości. Wciąż chcę się rozwijać, a  mój zapał do blogowania wbrew pozorom naprawdę rośnie. Kryzysy? Są, ale to raczej kwestia braku czasu aniżeli braku pomysłów, bo pomysłów jest tysiące i właśnie teraz jest czas na ich zrealizowanie.

Co z tematyką?

Tak naprawdę tematyka się nie zmieni, lekko przeskoczy na inny tor. Przede wszystkim na blogu przeczytacie więcej o naturalnym makijażu. Bardzo dużo blogerek recenzuje drogeryjne kosmetyki do makijażu, a ja postanowiłam obrać inną ścieżkę i postawić na makijaż naturalny. Rok 2018 na AdaBloguje to będzie rok testowania, sprawdzania i wyszukiwania perełek wśród produktów do makijażu. Wchodzicie w to? Ogromnie mi zależy na Waszej opinii, a więc dajcie koniecznie znać w komentarzu co o tym wszystkim myślicie.

Będzie super, obiecuję

Bo nie mówię, że tradycyjny makijaż się nie pojawi. Absolutnie nie chciałabym, aby ktoś później zarzucił mi po dodaniu recenzji kosmetyku z drogerii, że tutaj niby tak wszystko naturalnie, a pojawia się “zwyklak”. Nie chcę być postrzegana jako osoba, która, która ma bzika na punkcie naturalnych produktów, a innych nie dotknie palcem. Więcej luzu :).

Perełki pozostają, a będzie ich jeszcze więcej.

Bardzo lubię tą serię wpisów z perełkami kosmetycznymi. Od zawsze największą frajdę sprawiało mi wyszukiwanie w Internecie niszowych marek, które kryją w sobie cudoowną moc i naturę. W roku 2017 takimi odkryciami były dla mnie Lillamai, Iossi, Ministerswo Dobrego Mydła, Marilou BIO.  Chcę odkrywać dla Was więcej! <3 Będę stawiać na mało znane i popularne marki, które nierzadko zaskakują swoim działaniem i jakoscią. Niszowość zawsze jest u mnie w cenie. Kocham kosmetyki, które jak nieoszlifowany diament spoczywają w czeluściach Internetu i czekają na swoje 5 minut.

Stałe pory wpisów: lifestyle’owy wtorek, beauty niedziela

Postanowione! Stałe pory wpisów, które ułatwią Wam nawigację na mojego bloga. W każdy wtorek i niedzielę, po zaglądnięciu na AdaBloguje, znajdziecie nowy wpis. Fajnie, prawda?

We wtorkowych wpisach znajdziecie wszystko poza kosmetykami. Będą inspirujące książki, miejsca w Internecie, kobiece pogaduszki, luźne tematy i wiele innych. Jest mnóstwo rzeczy, którymi zawszę chcę się z Wami podzielić.

A w weekendową niedzielę pojawiać się będą kosmetyczne nowości, recenzje, porady i wszelkie inne tematy związane ze strefą beauty. Wszystko po to, by było Wam wygodniej. Nie będzie niezapowiedzianych wpisów na bloga. Postaram się, by w każdy wtorek i niedzielę, gdy tutaj zaglądniesz, będzie czekał na Ciebie nowy, świeżutki wpis.

 

 

Mam nadzieję, że te zmiany przypadną Wam do gustu. Podzielcie się swoją opinią na ten temat <3 

Prev post: Podkład Lumene Blur – hit czy kit?Next post: Świeża dostawa kosmetyczna w lutym

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

18 + eight =

Autorka bloga

Cześć! Super, że jesteś! AdaBloguje to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek oraz nowości z kosmetycznego świata. Wszystko to opisane w lekkiej i przyjemnej formie, zapraszam.Więcej o mnie

Darmowy Ebook do pobrania
Ostatnio na blogu