Planner i kalendarz 2018 który wybrać? Propozycje i mój wybór

Lista plannerów i kalendarzy z ubiegłego roku przypadła Wam do gustu (okazuje się, że to jeden z najpopularniejszych wpisów na blogu), dlatego też postanowiłam “odświeżyć” temat i sporządzić listę na nadchodzący rok. Uważam, że planner/kalendarz to świetny i praktyczny pomysł na prezent, z którego cieszyć się będzie każdy. To co, macie już swoje kalendarze i plannery na 2018 rok? Jeśli nie to zapraszam dalej, topowe pozycje znajdziecie we wpisie. 

1. Glam Planner 2018 by Glam Creative – cena 129 zł do kupienia na oficjalnej stronie Glam Creative

2. Kalendarz “Radzka radzi: Tobie dobrze w tym” 37zł do kupienia m.in w salonach Empik

3. Kalendarz 365 dni z Ewą Chodakowską – 35,50zł 

4, 5. Wonder Planner 2018 – 109zł

planner kalendarz 2018 rok który wybrać?

 

6. Kalendarz 2018 Alicja w Krainie Czarów – 24zł

7. Baier&Schneider kalendarz szkolny 2018 – 20zł

8. Healthy year by ann. Kalendarz z Anną Lewandowską – 37,43zł

9. Botanicum, kaledarz książkowy – 27,99zł

10. Kalendarz książkowy Kot Simona – 34,90zł

11.  Beata Pawlikowska, kalendarz 2018, rok dobrych myśli 29,90zł 

12. Powidoki planner kalendarz 2018 – 98zł

13. Kalendarz książkowy Syrenka – 129zł do kupienia w sklepie dawanda.pl

14. Planner Zaplanuj Swój sukces – 99zł

15. Czasopisma z kalendarzami na 2018 rok – przyznam, że kupuję co roku z kieszonkowym kalendarzem, który idealny jest na każdą wielkość kobiecej torebki. Mały kalendarz mam praktycznie zawsze przy sobie, zawsze mam pewność, że mogę coś pod ręką szybko zanotować czy też sprawdzić konkretny dzień.

 Mój wybór?

Ciekawa jestem czy już się domyśliliście, bo malutka wskazówka pojawiła się na jednym z powyższych zdjęć we wpisie. Oczywiście chodzi o Glam Planner 2018 ♥ Co tu dużo mówić, marzył mi się już od dłuższego czasu, choć było to marzenie głęboko utkwione w mojej głowie. Mikołaj przeczytał moje myśli i pewnego grudniowego, mroźnego poranka zdecydował, że mi go prześlę. Tak! ♥ Byłam w ciężkim szoku, a moja radość z rozpakowywania prezentu równała się radości niejednego dziecka w dniu 6 grudnia.

Krótko mówiąc, nie rozczarowałam się, a wręcz przeciwnie: wiem, że to był najlepszy wybór. Styl, elegancka, szyk i prostota połączona w każdym małym detalu. Czuję, że rok 2018 z glam plannerem będzie po prostu moim rokiem. Więcej o plannerze, jego wyglądzie w środku i mojej opinii przeczytanie wkrótce na blogu, tymczasem pozostawiam małe ujęcie tego cuda, oglądajcie.

 

Jestem ciekawa czy Wy już zakupiliście swój kalendarz/planner na 2018 rok. Może to któraś pozycja z powyższej listy? Czekam na Wasze typy

 

Prev post: Grudzień w ujęciachNext post: Podsumowanie 2017 roku, czyli moja piątka na koncie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

12 − eight =

Autorka bloga

Cześć! Super, że jesteś! AdaBloguje to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek oraz nowości z kosmetycznego świata. Wszystko to opisane w lekkiej i przyjemnej formie, zapraszam.Więcej o mnie

Darmowy Ebook do pobrania
Ostatnio na blogu