Jak rozszyfrować skład w kosmetykach? Ebook do pobrania

Kochani! W końcu jest! Poświęciłam mu kilka wolnych wieczorów, niezliczone ilości kaw, a przede wszystkim moje serce i pasję. Mówię oczywiście o mini poradniku, który stworzyłam z myślą o Was – moich drogich czytelnikach. Mam nadzieję, że książka przypadnie Wam do gustu i będziecie do niej często wracać. Zebrałam w niej najważniejsze zagadnienia związane z czytaniem INCI.

Spełniłam swoje marzenie. Od zawsze myślałam o napisaniu książki, ale sami wiecie, motywacji zawsze jest jak na lekarstwo. W końcu się zmobilizowałam i stwierdziłam, że dam radę!

Aby otrzymać poradnik czytania INCI w kosmetykach wystarczy zapisać się do listy subskrybentów bloga w poniższym formularzu. Obiecuje nie spamować Waszych skrzynek, a przekazywać tylko i wyłącznie interesujące Was treści. Będziemy w bliższym kontakcie.

 
                                                                                                                                             
 

Do następnego razu!

 

Ada

 

 

 

Prev post: Moja opinia na temat prasowacza parowego SteamasterNext post: TOP 3 moje naturalne kremy do twarzy na sezon jesień/zima

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

fourteen − 5 =

Autorka bloga

Cześć! Super, że jesteś! AdaBloguje to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek oraz nowości z kosmetycznego świata. Wszystko to opisane w lekkiej i przyjemnej formie, zapraszam.Więcej o mnie

Darmowy Ebook do pobrania
Ostatnio na blogu