Versatile Blogger, czyli 7 faktów z mojego życia :).

Witam serdecznie,
Dzisiaj post niekosmetyczny, a związany z moją osobą. W blogowej sferze krąży zabawa polegająca na przedstawieniu siedmiu faktów ze swojego życia, do której zostałam zaproszona przez Naturalnie Piękną. Szczerze powiedziawszy nie przepadam za różnorodnymi łańcuszkami lub innymi zabawami, ale ta okazała się być naprawdę fajna. Już od dawna myślałam o wpisie na swój temat, chciałam się Wam pokazać choć odrobinkę z innej strony. Taka możliwość przywędrowała do mnie sama, więc bardzo chętnie z niej skorzystałam :).

 

W takim razie do dzieła! :). 7 faktów z mojego życia.

1. Troszeczkę we mnie artystki. Już jako mała dziewczynka należałam do kółka teatralnego, gdzie nie raz grałam pierwszoplanową rolę. Śpiewałam, występowałam, tańczyłam, jeździłam z pokazami teatrzykowymi. Grałam na flecie oraz pianinie. W późniejszym okresie czasu interesowałam się fotografią, ale z dnia na dzień to porzuciłam. Od niepamiętnych lat pisze pamiętniki, a ostatnio również zabrałam się za wiersze. Do tego doszło pisanie bloga, co stało się moją ogromną pasją. Każdą wolną chwilę poświęcam dla Was :).

2. Jestem osobą zawziętą. Wbrew pozorom to naprawdę bardzo dobra cecha :). Jeżeli coś sobie postanowię, będę zawzięcie do tego dążyć. Daje wtedy z siebie 100% i to osiągam. Wierzę, że mi się uda.

3. Długo zastanawiałam się nad założeniem bloga. Jestem nieśmiałą osobą, która obawia się krytyki. Nie wiedziałam, czy moja blogowa przygoda spotka się z pochlebnymi opiniami, zwłaszcza jeśli chodzi o moje środowisko wśród znajomych i koleżanek, typowe “co ludzie powiedzą”. Teraz to już przeszłość, życie nauczyło mnie, że nie warto się przejmować opinią innych osób.

4. Nie jestem osobą wymagającą. Naprawdę nie potrzebuje wiele, cieszą mnie małe rzeczy, nawet te, które mogą kogoś innego dziwić. Wystarczy mi np. widok lasu za oknem :).

 

5. Uwielbiam góry. To nic, że wychodząc na sam szczyt jestem mokra i ledwo łapie oddech – dla mnie to bezcenne chwile. Klimat tych miejsc jest jak zaczarowany, że po prostu nie da się go opisać. Na wakacjach miałam nawet przyjemność go doświadczyć. Mała, drewniana bacówka, ognisko pod gwiazdami, spanie w namiotach – to jest to! (Jak przeczyta to mój M. będzie pękał ze śmiechu, bo jak spaliśmy w tych namiotach to nie spałam i panikowałam, że coś koło tego namiotu chodzi. Myślałam, że to wilki albo niedźwiedź! :).

6. Lubię chodzić własnymi ścieżkami. Ubóstwiam ciszę, spokój, dobry spacer i wiele przemyśleń. W takich sytuacjach nikt mi nie przeszkadza, a ja mam czas na spokojną analizę mojego życia.

7. Zespół, którego mogłabym słuchać dniami i nocami to HEY. Uwielbiam Kasie Nosowską, jej liryczne i wręcz zagadkowe teksty piosenek. Każda z nich ma jakieś wspomnienie i darze je ogromnym sentymentem. Byłam na koncercie zespołu (niesamowite emocje!), a w domu na półce spoczywają dwie płyty, do których często i chętnie powracam :).

 

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam, jeśli macie jakieś pytania to zapraszam 🙂

A teraz zasady zabawy :
– nominujemy 15 blogów do wyróżnienia (dla mnie to stanowczo za dużo, dlatego też nominację otrzymają jedynie trzy blogi).
– informujemy wybranych bloggerów
– wyłonić o sobie 7 faktów
– podziękować Bloggerowi , który nas nominował u niego na blogu
– zawiesić nagrodę u siebie na blogu

 

W takim razie bardzo chętnie zaprosiłabym i poznała z innej strony takie blogerki jak:
  • http://xkeylimex.blogspot.com/
  • http://www.basiasmoter.pl/
  • http://avida-dolars.blogspot.com/
Miłego wieczoru 🙂
Ada.

 

Prev post: Foreo Luna Mini – jak dobrze, że jesteś :).Next post: Po co w ogóle nakładać krem pod oczy? + mój ulubiony i niezastąpiony :).

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

twenty + eight =

Autorka bloga

Cześć! Super, że jesteś! AdaBloguje to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek oraz nowości z kosmetycznego świata. Wszystko to opisane w lekkiej i przyjemnej formie, zapraszam.Więcej o mnie

Darmowy Ebook do pobrania
Ostatnio na blogu