Wygładzone i osłodzone usta z marką Evree

Powiedzcie, że one lubią być czasami kuszące, zwłaszcza jeśli chodzi o ich damską wersję. Są wtedy lekko przygryzane, zaróżowione, a może nawet lekko rozchylone? Ej! Zaraz ktoś mnie posądzi o erotyczne zabarwienie wpisu, ale nic podobnego. Ja po prostu chce Wam powiedzieć, że USTA to nasza kobieca wizytówka i tajna broń. Czy nie zasługują na chwilę relaksu i pielęgnacji po całym dniu pracy? Zdecydowanie tak. Chcecie poznać moje SPA krok po kroku? To zapraszam

Dzień z życia przypadkowych ust kobiety

Poranek

Budzę się i czuje, że moje usta są suche po całej nocy. Szybko nakładam Multi funkcyjny balsam do ust o zapachu poziomki lub pomarańczy – decyzja zapada spontanicznie, choć czasami mam większą ochotę na poziomkę, a czasami na pomarańczę. Balsamik ze słoiczka ląduje na moich ustach i od razu czuje ulgę i delikatność. Działam dalej, idę robić śniadanie i makijaż!

Tuż przed wyjściem do pracy

No dobra, jest wspaniale jeśli chodzi o usteczka. Balsam wykonał swoją robotę: nawilżył, wygładził i przygotował “grunt” pod szminkę. Jedno pociągniecie i jestem gotowa!

W pracy

Ehhh, klimatyzacja jest zmorą i równocześnie zbawieniem…. za oknem powyzej 25 stopni, wszyscy roztapiają się z upałów, ale ja czuje, że moje usta są do granic możliwości wysuszone. Co robić?

Jak to dobrze, że mam ten mały, niezawodny słoiczek w torebce. Wyciągam go i wykonuje swoją ochronną warstewkę na ustach. O niebo lepiej. 

Po pracy, wieczorem

A może by tak jakiś relaks? Zdecydowanie jestem na tak. Szczotkowanie ciała na sucho, a w międzyczasie na ustach ląduje poziomkowy peeling. Śmieje się, bo jest z drobinkami cukru i wiecie, jakoś tak samo przychodzi to, że troszeczkę go podjadam, nie celowo (proszę tak nie myśleć)! Usta są wygładzone, nawilżone i poziomkowe. Ok, wieczorna pielęgnacja zaliczona, pora ułożyć się w łóżeczku i słodko zasnąć przy nutce pomarańczy lub poziomki, jak kto woli! 

 

A jak wygląda Wasza pielęgnacja ust? Po które produkty pielęgnacyjne sięgacie najczęściej? 

Prev post: Recepta na luksusowy relaks w domu – Yonelle MedestheticNext post: Letnia, makijażowa wishlista kosmetyczna

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

eleven + thirteen =

Autorka bloga

Cześć! Super, że jesteś! AdaBloguje to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek oraz nowości z kosmetycznego świata. Wszystko to opisane w lekkiej i przyjemnej formie, zapraszam.Więcej o mnie

Darmowy Ebook do pobrania
Ostatnio na blogu