Przelew w styczniu leci do Was :)/Styczniowe linki godne polecenia

Czasami lubię sobie powędrować i wciąż odkrywać nowe zakątki Internetu. Sami wiecie, że ładne treści przyciągają. Niektórzy mają naprawdę ogromny talent przelewania swoich słów na klawiaturę. Szkoda tylko, że tak wiele miejsc jest jeszcze nie docenionych, nie odkrytych. Odkrywajmy je razem, co? 🙂 W takim razie zapraszam Was na transakcję wiązaną i kolejny wpis z bogactwem Internetu. Kawa gotowa? No to zaczynamy 🙂

Jak stać się bogatym? To proste: myśleć. Cały wpis na ten temat znajdziecie u Olgi Siekierskiej, która bez ogródek przyznaje się do tego, że chciałaby być bogata i łamie wszelkie tabu wokół tego tematu. Autorka bloga dokładnie opisuje przeprowadzone badania, które mówią, że bogactwo rodzi się w naszych myślach, dopiero później zaczyna kiełkować w naszym życiu. Pełny wpis znajdziecie [tutaj].
Często zdarza Wam sie narzekać? A ja nie narzekam, bo nie mam na co – pisze znów Olga. Podpisuje się pod tym stwierdzeniem i oświadczam, że narzekanie potęguje uczucie niezadowolenia z życia. Im więcej narzekasz, im więcej widzisz problemów, tym Twoje życie coraz bardziej staje się pasmem samych porażek i negatywnego myślenia. Wiem, że to nasza Polska mentalność to narzekanie, ale starajmy się z tym walczyć. Z pomocą może posłużyć Wam ten [wpis].
Sposoby na miły początek dnia znajdziecie na blogu drogadominimalizmu.pl. Wczesne wstawanie czy celebrowanie porannej chwili nie są mi obce, dlatego też jeśli dla Was poranki bywają ciężkie, a poranny budzik dzwoni ni z gruchy, ni z pietruchy to odsyłam Was do mini poradnika na miłe rozpoczęcie dnia [tutaj].
Raz wydane nie wróci, ale warto też się zastanowić, na co wydajemy nasze pieniądze -pisze autorka drogi do minimalizmu. Zachcianka to nasz największy wróg wydawania. Powiedz, nie raz ci się zdarzyło wejść do sklepu i kupić coś, co nie miałaś w planach, a później przychodząc do domu stwierdziłaś, że był to kompletnie niepotrzebny zakup. W ten sposób tracimy nasze pieniądze, które moglibyśmy zaoszczędzić na inne wydatki, np podróże, książki czy wyposażenie domu.

Jak znaleźć swoją pasję? To pytanie może wydawać się naprawdę trudne dla osób, które wciąż jej poszukują. Andrzej Tucholski świetnie rozwija ten temat i opisuje rodzaje naszych pasji. Główny wniosek? Każdy pasję ma, ale czasami ciężko ją nam zdefiniować, odnaleźć, wdrożyć w życie. O tym, jak ją odkryć przeczytacie w tym [wpisie].

 

Macie ochotę na przegląd 10 najlepszych książek w 2015 roku? Nic straconego, zapraszam Was [tutaj].
Skoro jesteśmy przy książkach to równie dobrze należałoby wspomnieć o pięciu najlepszych serialach 2015 roku. Ja od niedawna stałam się ich wielką fanką, także polecam każdemu obejrzeć choć jeden serial, który nie znajdziemy w telewizorze. Listę znajdziecie [tutaj].
A teraz przejdźmy do tematów damsko – męskich i 11 rzeczy, których nie potrzebujesz w Twoim związku.  Zdecydowanie się pod tym podpisuję i z doświadczenia wiem, że takie zachowania nie wnoszą nic dobrego do związku. Rozmowa z partnerem jest najważniejsza, a do tego dochodzi jeszcze jeden bardzo ważny czynnik – wzajemne zrozumienie. O tym czego powinniście unikać w waszym związku przeczytacie [tutaj].


A Ty, w którym miejscu internetu się dzisiaj zgubiłeś?  Jeśli macie ochotę na dawkę humoru – zapraszam. Świetne odpowiedzi na pytania zadawane wujkowi Google, można się nieźle uśmiać :). Wszystko znajdziecie [tutaj].

Rzeczy, których dla siebie nie robisz, a powinnaś. Zastanawiałaś się kiedyś nad tym? Coś czuję, że tekst Eweliny z  pewnością “wytknie” niejeden punkt, który omijamy. Autorka bloga trafiła w samo sedno problemu – ile razy jest tak, że coś odkładamy na później. A no właśnie, to kiedy znajdziemy ten czas dla siebie i nasze małe przyjemności? Zerknijcie kobietki czego Wam brakuje w życiu i o jakich rzeczach zapominacie [tutaj].

Kochani, odwiedziliście choć jedno z tych miejsc? Jeśli macie takich więcej to śmiało podawajcie, z chęcią pozaglądam :). 

Prev post: Podsumowanie 2015roku/Co się u mnie wydarzyło od początku.Next post: Make me bio Featherlight. Czy to miłość czy (NIE)kochanie?

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

20 − nineteen =

Autorka bloga

Cześć! Super, że jesteś! AdaBloguje to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek oraz nowości z kosmetycznego świata. Wszystko to opisane w lekkiej i przyjemnej formie, zapraszam.Więcej o mnie

Darmowy Ebook do pobrania
Ostatnio na blogu