Top 5 rozwojowych blogów, które czytam – listopad.

Dawno nie pojawił się już post z porcją inspirujących zakątków w Internecie, a wiem, że takie wpisy bardzo przypadły Wam do gustu :). Sama lubię przeglądać ciekawe internetowe zakamarki, dlatego też chętnie i z przyjemnością dzielę się z Wami nowo poznanymi blogami, gdzie autorzy naprawdę wykonują kawał dobrej roboty. W takim razie nie przedłużam – łapcie garstkę listopadowych linków godnych polecenia! :).

1. jestrudo.pl

Blog prowadzony jest z wielką pasją i zainteresowaniem, które emanuje z każdego wpisu. Na stronie znajdziemy świetną serię postów dotyczącą techniki robienia zdjęć – a ja, jako że jestem początkująca osobą jeśli chodzi o fotografię lustrzankową, chłonę wszystkie ciekawe informację jak gąbka. Polecam Wam również zaglądnąć do zakładki „Przemyślenia” – przed otwarciem przygotujcie kubek pysznej herbaty/kawy ;).

 

2. http://kobietawe-biznesie.pl/

Już sama nazwa bloga mówi nam, co znajdziemy na stronie: temat biznesu ukazany jest z powiedziałabym „od kuchni”, od podstaw, od narodzenia się pomysłu w głowie. Jest mnóstwo wątków, które naprawdę przypadły mi do gustu: temat pozycjonowania strony, motywacji, często popełnianych błędach czy też praktycznych wskazówek przy pisaniu bloga. Po takiej dawce informacji i czytaniu kolejnych wpisów człowiek zauważa tak istotne, a zarazem mało dostrzegane rzeczy :).
 
 
 
 
 
 
 

3. http://love2work.pl/

Ogromna skarbnica motywacji i inspiracji niemalże na każdy dzień. Nie ważne, czy prowadzisz bloga, czy też nie – słowa motywacji potrzebuje każdy. Czasami ciężko nam odnaleźć się w życiu, znaleźć drogę i postawić ten właściwy krok. Często potrzebujemy takiego pozytywnego kopniaka, motoru napędowego do dalszego działania. Na mnie takie motywujące teksty działają od razu – natychmiast zmienia się tok myślenia na bardzo pozytywny. Słowo pisane ma dla mnie wielką moc. Uwielbiam czytać takie „piękne treści” :).

 

4. www.grafiterka.pl

Jak sami widzicie zmieniłam ostatnio wygląd swojego bloga, a przy okazji wyszukiwania szablonu trafiłam przypadkiem (jak to często bywa) na bardzo fajne witryny – między innymi do grafiterki. Od razu rzuciła mi się w oczy przepiękna i przejrzysta szata bloga, która mogłaby być wzorem dla niejednej osoby prowadzącej własną stronę. Autorka wykonuje szablony na zamówienie stronę i dzieli się z czytelnikami swoją wszechobecną kreatywnością. To miejsce przepełnione jest wieloma przydatnymi informacjami na temat prowadzenia bloga, zdjęć, czcionek, pracy freelancera itp.

5. http://kaboompics.com/

Na koniec zostawiłam Wam bardzo fajną i przyjazną stronę z ogromnym bankiem zdjęć do pobrania – tutaj także znalazłam tytułowe zdjęcie dzisiejszego wpisu :). Można przeglądać, pobierać i też się wzorować – no bo skąd mamy czerpać inspirację ? :).
Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę i wpadniecie na którąś ze stron :). Pamiętacie o konkursie? Najszybsza osoba, która złapie u siebie na pulpicie 100 000 wyświetleń mojego bloga i prześle na adres mailowy print screena (adriannna.sz@gmail.com) zdobędzie płyn micelarny Bioderma sensibio h20, o którym pisałam Wam już na blogu :). 
0

You might also like