Czy istnieją hybrydy, które nie uczulają?

Jeśli doskonale wiesz, co oznacza swędząca skóra wokół paznokci, wodne bąbelki i ból przy rozdrapywaniu – ten wpis jest z myślą o Tobie. Słowo onycholiza wpisywałam do wyszukiwarki wielokrotnie. Z utęsknieniem czekałam na to, aż w końcu nastąpi przełom w formułach lakierów i pojawi się coś, co będę mogła stosować bez obaw o reakcję uczuleniową. Po wielu próbach i testach w końcu odkryłam lakiery hybrydowe, które nie wywołują reakcji alergicznej. Porozmawiajmy dziś o hybrydach, które są w 100% bezpieczne i nie uczulają.

Uczulenie na hybrydy – moja historia

Ja też na początku byłam załamana

Zaczęło się dosyć niewinne, bo od jednego bąbelka przy płytce paznokcia. Dochodziło do tego, że skórę drapałam do krwi, a rany goiły się tygodniami. Skóra wokół robiła się twarda, zrogowaciała i ciężka w pielęgnacji. Z początku nie zdawałam sobie sprawy z tego, że to wina hybrydy. Dopiero po ściągnięciu okazywało się, że wszystkie nieprzyjemne objawy znikały w okamgnieniu.

Zrezygnować z hybrydy i wrócić do zwykłych lakierów? O nie!

Zrezygnować z hybryd? Malować tradycyjnym lakierem, który odpryskuje przy myciu naczyń? Właściwie to nie miałam żadnego wyboru. Zrezygnowałam z manicure hybrydowego na ok. 8 miesięcy, choć w międzyczasie próbowałam różnych marek kosmetycznych. Niestety, wszystkie lakiery wywoływały taką samą reakcję alergiczną. Nałożenie lakieru skutkowało jego natychmiastowym ściąganiem po pierwszym użyciu. Nie mogłam się z tym pogodzić i nie dawało mi to spokoju, aż w końcu…

uczulenie na hybrydę i lakiery hybrydowe 3free dla alergików

Zaczęłam przeglądać Internet i poszukiwać przyczyny uczulenia

Czy wszystkie hybrydy uczulają? To pytanie zadawałam w swojej głowie dziesiątki razy. Czy już na zawsze miałam się pożegnać z tego typu manicure? Zaczęłam surfować po Internecie i znalazłam informację na temat formuły lakierów 3free. Swego czasu informacji na temat tej nowości było jak na lekarstwo. Z czasem pojęcie to stawało się coraz bardziej popularne. Uratowało mnie to. Już Wam wyjaśniam dlaczego.

uczulenie na hybrydę i lakiery hybrydowe 3free dla alergików

Hybrydy, które nie uczulają

Bezpieczna formuła lakierów hybrydowych 3free dla alergików

TOULEN, FTALAN DIBUTYL (DBP), ALDEHYD MRÓWKOWY – trzy główne składniki, które wywołują silną reakcje alergiczną. Zdefiniowane są jako substancje chemicznie szkodliwe dla zdrowia. To właśnie one najczęściej są odpowiedzialne za uczulenie na lakiery hybrydowe. Jak zatem kupować hybrydy, które wolne będą od tych składników? Celować w produkty z informacją o formule 3free. Marek kosmetycznych na rynku z taką formułą jest niewiele, ale mam dla Ciebie jedną, flagową markę, której lakiery używam już ponad rok czasu.

Procosmetics – marka lakierów hybrydowych z formułą 3free

Wiecie, jak wyglądało moje pierwsze podeście do lakierów Procosmetics? Jak do jeża 🐡. Nauczona wcześniejszymi doświadczeniami wiedziałam, żeby nie nastawiać się na cuda. Pomalowałam i po prostu czekałam. Dzień, dwa, tydzień. Nie stało się nic. Zero oznak uczulenia, zero alergii. Czysta satysfakcja z produktu, który w końcu mnie nie uczulał.

Dlatego też bez obaw możesz sięgać po lakiery Procosmetics

Ich formuła jest bezpieczna i nieszkodliwa dla Twoich paznokci. Od ponad roku używam hybryd tej marki i jak do tej pory ślad po uczuleniu zniknął. Lakiery trzymają się do momentu, gdy w końcu sama stwierdzisz, że odrost jest zbyt widoczny i pora na nowy kolor.

I nie są drogie

Zawsze poluję na promocję, a w sklepie Procosmetics nierzadko panują rabaty -20%. W czasie, gdy piszę ten wpis, obowiązuje promocja 15zł za buteleczkę lakieru!

Jeśli macie ochotę na zakupy zapraszam do sklepu Procosmetics

A zatem jakie lakiery hybrydowe nie uczulają?

Odpowiedź już znasz 💅. Jeśli uczulenie na hybrydy powstrzymywało cię od wykonania manicure hybrydowego, od teraz możesz cieszyć się pięknym i trwałym manicure na paznokciach, bez obaw o reakcje alergiczne.

 

Dziewczyny, Czy Wy również borykałyście się z uczuleniem na hybrydę? A może problem Was nie dotyczy i możecie celować we wszystkie marki hybryd na rynku? Chętnie poznam Wasze historie 

 

 

Prev post: Nowości kosmetyczne – BasicLab, Vogue, książki oraz hybrydy ProcosmeticsNext post: Dwie rozwojowe książki, które musisz przeczytać

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

18 − thirteen =

Autorka bloga

Cześć! Super, że jesteś! AdaBloguje to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek oraz nowości z kosmetycznego świata. Wszystko to opisane w lekkiej i przyjemnej formie, zapraszam.Więcej o mnie

Darmowy Ebook do pobrania
Ostatnio na blogu