Nowości kosmetyczne – BasicLab, Vogue, książki oraz hybrydy Procosmetics

Dzisiejszy wpis to totalny miks nowości. Uzbierało się tego naprawdę sporo, a kolejna tura czeka już w kolejce! Zapraszam, jeszcze świeżutkie i nieodkryte – nowości lipca już na blogu!

Nowości kosmetyczne - BasicLab, Vogue, książki oraz hybrydy; Anti Perspiris BaisLab antypersirant 24 74h oraz dezodorant

Nowości kosmetyczne – BasicLab, prenumerata Vogue, dwie książki godne przeczytania oraz niezawodne i nie uczulające hybrydy marki Procosmetics

1. Nowości marki BasicLab: dezodorant 24h, antyperspirant 48 oraz 72h 

To była naprawdę bardzo dobra wiadomość. Od niepamiętnych czasów szukam dobrego, naturalnego antyperspirantu, który poradzi sobie z nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień. Pisałam już o tym na blogu nie raz, że niełatwo jest znaleźć antyperspirant z dobrym składem, który poradzi sobie z poceniem się skóry przez cały dzień. Moje poprzednie próby okazywały się być fiaskiem. Mam wielką nadzieję, że marka BasicLab sprosta moim, a także Waszym oczekiwaniom i stworzy coś, do czego będziemy wracać. Jeśli kosmetyki okażą się być tak fenomenalne jak szampony – nie mam uwag :). Pełną relację z testowania na pewno przeczytanie już niebawem na blogu!

Nowości kosmetyczne - BasicLab, Vogue, książki oraz hybrydy; Prenumerata vogue Polska

2. Prenumerata Vogue 

Tak, zostałam szczęśliwą posiadaczką prenumeraty magazynu Vogue. Bardzo cię cieszę i z wielkim zaciekawieniem oglądam kolejne numery magazynu. Pociąg do świata mody odziedziczyłam po mojej siostrze, która z zawodu jest projektantką mody. Zawsze podziwiałam cudowne kreacje, tworzone z kunsztem i pasją.

Magazyn Vogue jest też dla mnie wielką inspiracją jeśli chodzi o zakupy. To, co pojawia się w Vogue’u, za chwilę pojawia się na sklepowych półkach.

Nowości kosmetyczne - BasicLab, Vogue, książki oraz hybrydy; ksiażka autentycznośc przyciąga

3. Darek Puzyrkiewicz “Biblia copywritingu” 

To kolejna pozycja do mojej “rozwojowej biblioteczki”. Takie lektury to dla mnie masa inspiracji i ciekawych treści. Ta książka pozwoli mi szkolić swój warsztat z pisania. Oprócz uczenia się języków to moje drugie, największe hobby. Czytaliście? Jeśli tak, dajcie znać w komentarzu

Nowości kosmetyczne - BasicLab, Vogue, książki oraz hybrydy; książka biblia copywritingu

4. Anna Piwowarska – Autentyczność przyciąga 

Kolejna lektura, na którą polowałam już od niepamiętnych czasów. Dlaczego ją kupiłam? W końcu mój blog to moja marka, a chcę ją tworzyć jak najlepiej i jak najbardziej przystępnie dla Was. Ostatnio poświęcam dużo czasu na swój rozwój, kiedyś na pewno to zaowocuje.

Nowości kosmetyczne - BasicLab, Vogue, książki oraz hybrydy; lakiery hybrydowe procosmetics

5. Nowe kolory lakierów Procosmetics

Nie chcę Wam za dużo zdradzać, bo szykuję osobny wpis o hybrydach. Powiem Wam tylko tyle, że marka Procosmetics skradła moje serce i… paznokcie. Ogromnie się cieszę, że bez żadnych obaw mogę wykonywać hybrydy w zaciszu swojego domu, a przy tym nie mam żadnych objawów uczulenia. Więcej napiszę Wam o tym już niedługo!

 

Dziewczyny, wpadło Wam coś w oko z dzisiejszych nowości?

 

Prev post: Kosmetyki naturalne Benecos – warto kupić?Next post: Czy istnieją hybrydy, które nie uczulają?

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

eight + sixteen =

Autorka bloga

Cześć! Super, że jesteś! AdaBloguje to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek oraz nowości z kosmetycznego świata. Wszystko to opisane w lekkiej i przyjemnej formie, zapraszam.Więcej o mnie

Darmowy Ebook do pobrania
Ostatnio na blogu