O MNIE

Ta strona jest o tym, czym my kobiety fascynujemy się na co dzień.

Nazywam się Ada, a to jest mój beauty blog. 

Z wykształcenia jestem tłumaczem języka angielskiego, na co dzień podróżuję praktycznie po całym świecie z racji wykonywanego zawodu (organizuje podróże biznesowe).  Po pracy rozsiadam się wygodnie w fotelu i robię to, co kocham – piszę, kreuje ciekawe treści i fotografuję. Od 2014 roku prowadzę bloga i całkiem nieźle mi to idzie :).

Jestem ogromną miłośniczka dobrej kawy i książki czytanej w zaciszu domu. No cofee, no workee – jak to się mówi. Kawa to moje paliwo napędowe. Z kubkiem mogę podbijać świat!

A prywatnie?

Z dużym poczuciem humoru i nieschodzącym uśmiechem z twarzy. Uwielbiam spokojnie życie na wsi i wszystko, co się z nią wiążę: poranny spokój, zieleń trawy i drzew, śpiew ptaków oraz magiczne slow moments.

Języki obce oraz pisanie to moje życiowe pasje, które ciągle rozwijam. Hablam po hiszpańsku i spikam po angielsku. Mając już naście lat odkryłam swoje zamiłowanie do pisania, które przejawiało się w wierszach i miłosnych listach, które stworzyłam i do teraz spoczywają na moim strychu.

Od niedawna wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Patrząc na otaczający mnie świat wiem, że niemożliwe nie istnieje, a jedyną przeszkoda stojąca na drodze do naszych marzeń to MY.

Jak powstała strona AdaBloguje? 

Wszystko zaczęło się od… małego pudełeczka z pudrem do twarzy.

Stało się to dokładnie w liceum, gdzie na zakupach z moją mamą kupiłam sobie mój pierwszy, prawdziwy kosmetyk! Dla takiej #mnie był to krok w dorosłość, a moja ciekawość kosmetyków, kolorówki i wszystkich tych produktów zaprowadziła mnie aż tutaj.

Od tego momentu rozpoczęła się moja przygoda ze świadomą pielęgnacją i makijażowym światem.

Doszło do tego, że swoim zamiłowaniem do beauty postanowiłam podzielić się z innymi. Wiecie, ten duch pisarstwa ciągle się we mnie odzywał, upominał o swoje i czekał, aż coś wyjdzie spod mojego pióra. Tak oto pewnego czerwcowego dnia, na jednej z krakowskich ulic, przy akompaniamencie przejeżdżających tramwajów, powstał pierwszy wpis na jeszcze starej domenie bloga. Z zatłoczonego miasta przeniosłam się do malutkiej wsi położonej niedaleko Bieszczad. To prawdziwy raj dla pisarzy. Wszystko tutaj jakoś tak łatwo przychodzi do głowy :).

Wsiąkłam w świat Internetu. Zafascynowało mnie wszystko: treści, obrazy i przede wszystkim ludzie. Kocham przebywać w tym miejscu..

Lubię pisać teksty, które niosą ze sobą ciekawy i porywający przekaz:

– Tłumaczę, dlaczego warto wybierać naturalne kosmetyki,

– wyszukuje najlepsze i wyjątkowe produkty,

– analizuję oraz wtajemniczam w składy produktów, zamieniam trudne w łatwe,

– wzmacniam świadomość i mobilizuję do podejmowania właściwych decyzji przy zakupach,

– z lekkim piórem i ogromną chęcią piszę o tym, co otacza mnie na co dzień,

– rozgryzam wszelkie kosmetyczne tajemnice i zagwozdki,

Staram się pisać dla Ciebie ciekawie i lekko, by czas spędzony na AdaBloguje był dla Ciebie miłą odskocznią w ciągu dnia. Rozgość się i chłoń wszystko to, co tutaj znajdziesz. Porozmawiajmy. Napisz do mnie w komentarzu i podziel się ze mną swoją opinią.

Jeśli masz jakieś pytania to śmiało napisz do mnie wiadomość na adres: info@adabloguje.pl

 

Zapisz się do mojego Newslettera na blogu, a poznamy się bliżej! Na dzień dobry dostaniesz ode mnie mojego ebooka na temat czytania składu w kosmetykach. Wiele dziewczyn już to zrobiło, dołącz i Ty!

 

 

 

Autorka bloga

Cześć! Super, że jesteś! AdaBloguje to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawostek oraz nowości z kosmetycznego świata. Wszystko to opisane w lekkiej i przyjemnej formie, zapraszam.Więcej o mnie

Darmowy Ebook do pobrania
Ostatnio na blogu